MOBILNOŚĆ STRZELNICY

Interaktywny Trenażer Strzelecki ITS to wśród wielu swoich zalet ma i tę, która pozwala na przeprowadzanie szkoleń strzeleckich praktycznie w dowolnych warunkach lokalowych. Dotyczy to oczywiście treningu przy użyciu broni na podczerwień. Jedynym wówczas warunkiem, jaki musi spełniać pomieszczenie, będzie możliwość jego zaciemnienia. Każdy, kto kiedykolwiek zajmował się szkoleniem strzeleckim, z całą pewnością doceni taką możliwość. Instalacja trenażera w innym pomieszczeniu nie zajmie więcej niż 20- 30 minut. Przy wyborze powyższej opcji wszystkie elementy wchodzące w skład systemu ITS (poza ekranem) montowane są w specjalnie zaprojektowanej obudowie, do której podłączamy jedynie zasilanie o napięciu 230V.

Mobilny system ITS standardowo sterowany jest poprzez ekran dotykowy zespolony z resztą urządzeń w opisanej wyżej obudowie przenośnej. Na życzenie zamawiającego system ITS może oczywiście być dodatkowo sterowany z tableta lub innego urządzenia mobilnego.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą umożliwiamy zapoznanie się z działaniem Interaktywnego Trenażera Strzeleckiego ITS (tzw. strzelnicy kinowej) oraz odbycie próbnych strzelań np. w zaprzyjaźnionym z firmą BLUE BOX kompleksie hotelowo- restauracyjnym PELIKAN w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie właśnie zakończyliśmy swój najnowszy projekt.