O FIRMIE

Realizując kolejne projekty podejmujemy się wciąż nowych wyzwań. Przecież każda strzelnica jest inna, inne są też warunki w budynkach, w których powstają, ale i inne oczekiwania inwestorów, właścicieli strzelnic. Czasami zamówienie dotyczy w pełni profesjonalnej, nowoczesnej strzelnicy interaktywnej na broń palną (krótką, długą, maszynową…) i/lub podczerwień, innym razem chodzi o tradycyjną strzelnicę tarczową. Jeszcze kiedy indziej trzeba w jednym pomieszczeniu ustawić strzelnicę kinową i tarczową (najczęściej przy wykorzystaniu do celów komercyjnych). Jesteśmy zadowoleni, że właśnie to nasze indywidualne podejście do każdego projektu, obok doświadczenia i jakości produkowanych urządzeń jest zauważane i doceniane przez klientów firmy BLUE BOX.

Jednocześnie mamy pełną świadomość faktu, że prawidłowy rozwój firmy, to z jednej strony ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń i wsłuchiwanie się w uwagi naszych klientów, a z drugiej systematyczne wprowadzanie najnowocześniejszych technologii. I na tych właśnie przesłankach od początku opieramy zarówno wszystkie nasze działania, jak i rozwój firmy BLUE BOX.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszamy też do odwiedzenia firmy BLUE BOX (po uprzednim umówieniu się telefonicznym), gdzie będziemy mogli zaprezentować Państwu działanie produkowanych przez nas urządzeń.